Jak se správně vyfotit?

21. listopadu 2010 v 19:41 | Kačíík
Přináším vám pár super tipů, jak se správně vyfotit. Jak to dělají ti ostatní, že jim to na fotkách vždycky tak sluší? Audrey, Kiki a Hanna jsou vždycky na fotkách fantastické, tak v čem je zakopaný pes? My ti dnes poradíme, jak na to a slovo nefotogenická budeš moci vymazat ze svého slovníku!


Jak začít a co budeš potřebovat? Tak určitě je to foťák, není potřeba mít poslední novinku na trhu, nějaký úplně obyčejný bude stačit. Také budeš potřebovat místo, kde se budeš fotit.
Neměl by tě tam nikdo rušit. Pozadí tvých fotek by mělo být co nejčistší, není potřeba, aby celý svět viděl tvé poházeny spodní prádlo v pokoji:) Viz se na fotky vlevo, na první na nás z rohu kouká ručník. Pokud se ti taková nepříjemnost stane, ale zbytek fotky dopadne dobře, tak ji jen ořez a hotovo.

Pokud budeš více natrénovaná, tak můžeš vyrazit například do parku nebo na nějaké tvé oblíbené místo a poprosit kámošku, ať tě vyfotí.

Takže místo máš vybrané. Teď se zaměř na oblečení. Náš typ je: čím barevnější a křiklavější, tím lépe. Oblečení na fotce musí vyniknout. Oblíbené barvy jsou růžové, elektricky modré, leopardí motivy a velké originální obrázky.
Nyní se dostáváme k make upu. Zde třeba nanést make upu o trošku víc než obvykle.Na fotce musíš zářit. Podle osvětlení se může stát, že tvůj make up se ti bude zdát nevýrazný. Čím víc budeš mít k dispozici světla, tím lepší bude výsledný obrázek.Světlo totiž zvýrazňuje všechny barvy a dodává jim život.

Takže máš místo, oblečení a líčení, teď už jen stačí natrénovat pózy. Můžeš se inspirovat fotkami ostatních. Některé scene girls například rádi vyplazuje jazyk, okusují si nehty nebo jiné, pro ně specifické gesto. Také se zkoušej fotit z různých úhlů.Časem ti to půjde samo. Typ: většinou fotky focené zdola moc na kráse nepřidají.

Přeji hodně štěstí!
 


Komentáře

1 Sabinnka xD Sabinnka xD | Web | 23. listopadu 2010 v 12:54 | Reagovat

četla sem si to..je to super..=) já se šíleně ráda fotim :* ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama